BİLGİ BANKASI

Bizde 4 çeşit Rozet vardır: 1-Pres Rozet 2-Zamak Döküm Rozet 3-Pirinç Rozet 4-Asit İndirme Rozet.

Rozet üzerine işlenen renkli boyalara "mine" denir. Görüntü olarak, boya gibidir ancak 250 C fırına girdikten sonra çok parlak ve sert olur.

Rozet kaplamaları, altın kaplama, sarı kaplama, nikel kaplama, gümüş kaplama, bakır kaplama, oksit eskitme, oksit sarı, oksit gümüş gibi kaplamalar çok kullanılır.

Ahşap plaket, sarı plaket, kristal plaket, gümüş plaket, döküm plaket, süblüme plaket, kaideli plaket, cam plaket.

Plaket fiyatları, ürün özelliğine, kalitesine, ebatına, kullanılan malzeme kalitesine göre 20 TL ile 250 TL arası değişir.

Kaliteli Rozet, içinde kullanılan metal bakır olmalıdır. Presten baskılı olmalıdır. Kullanılan renkli mine, minumum 250C görmelidir. 1. sınıf mine kullanmak gerekir. Metal kaplamaları, hakiki altın veya gümüş olmalıdır. En az 10 yıl kararmamalıdır.

Damla Rozet, dijital baskılı stikır etiketlerinin üzerine şeffaf sıvı silikon dökülür birgün kuruma süresi vardır. Metal zamak üzerine yapıştırılması sonucu ortaya çıkan ürüne denir.

Önce kullanılan ahşap kısmına bakılır, en az 18 milim olmalıdır. Ahşap üzeri kaplamalı olmalıdır. Baskılar çok canlı ve kullanılan metal Avrupa malzeme olmalıdır.

En çok kullanılan mineli rozettir.

Özel tanıtımlarda, açılışlarda, ögrencilerin çantalarına, konserlerde, hediyelik

Madalyalar, genellikle göbey yazı ve logolar 5cm dış çerçevesiyle beraber 8-10 cm gelir.

Bizi Arayın! +90 212 501 81 27
E-Posta Gönderin! info@bayrakcilar.com

Randevu Talep Formu

Kişisel bilgilerinizi 3. kişi yada kurumlarla paylaşmaz. Kişisel bilgileriniz size ulaşabilmek amacıyla kullanılır.